ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У Кам'янці-Подільському відбудеться 99-та "Битва стартапів"

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 1567
Кам'янець стане місцем
Кам'янець стане місцем "битви" молодих підприємців. Фото: igormelika.com.ua

Батл для тих, хто має бізнес-ідею, бажає запустити власний проект і здатний переконати суддів у доцільності його реалізації.

Захід відбудеться 5 грудня у Кам'янці. Участь у "Битві Стартапів" безкоштовна, але тільки для тих команд, які успішно пройдуть попередній відбір. Якщо Ви хочете спробувати свої сили в інвест-батл, то на даному етапі Вам потрібно всього лише зареєструвати стартап, заповнити анкету та чекати результатів від експертної ради. Про це повідомляють на сторінці заходу.

Організаторами батлу є компанія Startup.Network, яка допомагає молодим підприємцям швидко знайти перші інвестиції для своїх проектів, а інвесторам - ефективно вкласти гроші.

99-та "Битва Стартапів" у Кам'янець-Подільському пройде у два етапи:

З 17.00 до 18.00 - панельна дискусія:
Успішні підприємці поділяться з молодими колегами своїм досвідом та накопиченими знаннями, розкажуть про останні тенденції у світі інвестування та дадуть цінні поради з побудови бізнесу.

З 18.00 до 20.00 - презентації стартапів:
Перед експертною радою виступлять заздалегідь відібрані проекти. На презентацію одного стартапу буде відводитися 6 хвилин: перші 3 - безпосередньо на виступ автора і ще 3 на питання та зауваження експертів.

Переможцем стане проект, який набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертів.

"Битва Стартапів" пройде 5 грудня у Кам'янці-Подільському, початок 17:00. Місце проведення: Готель "7 Днів", конференц-зал №1 (вул. Соборна, 4). Вхід для гостей безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую