ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Мед, кукурудза та соя: що найчастіше експортують закордон хмельничани

Економіка 1029
Підприємці активно продають товари закордон
Підприємці активно продають товари закордон. Фото: km.sfs.gov.ua

Підприємства-виробники більш як вдвічі наростили експортний потенціал.

Найбільший попит у закордонних партнерів Хмельниччини мають мед, соєві боби, солод, кукурудза, олія соняшникова, борошно пшеничне, ягода морожена. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

Що стосується промислових товарів, то тут актуальними є санітарно-технічні вироби, меблі та деревина.

Як повідомляють у відомстві, з початку року митниця Хмельниччини додала до бюджету 7,9 мільярда гривень митних платежів. У порівняні з аналогічним періодом минулого року, цьогоріч перерахування вдвічі перевищують попередній показник.

Загалом понад 60 відсотків усього подільського експорту відправляється до країн Європейського Союзу.

"До топ-десятки торговельних партнерів Хмельниччини при експорті продукції увійшли: Польща, Великобританія, Німеччина, Кіпр, Румунія та Чехія", - йдеться в повідомленні.

Фіскали також додають, що протягом минулого року Хмельницька митниця ДФС значно наростила видану підприємствам-експортерам сертифікатів EUR.1. Ці сертифікати дозволяють швидко перевозити товари до Європи та викликають довіру покупців.

Сертифікат з перевезення товару EUR.1 – це документ, який підтверджує статус преференційного походження товару. Тобто сертифікат є прямим підтвердженням того, що товари справді українського походження.

"Загалом їх власниками стали майже два десятки суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності, а кількість отриманих суб‘єктами господарювання сертифікатів перевищила 3 тисячі одиниць", - зазначають митники.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую