clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Понад 80 підприємств Хмельниччини отримали євросертифікати для експорту своїх товарів до Європи

Найчастіше виробники краю, за даними хмельницький митників, відправляють на експорт мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства.

Найчастіше виробники краю, за даними хмельницький митників, відправляють на експорт мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства. . Фото: liga.net

Ці сертифікати дозволяють швидко перевозити товари до Європи та викликають довіру покупців, отримали понад 80 підприємств Хмельниччини

Сертифікат з перевезення товару EUR.1 – це документ, який підтверджує статус преференційного походження товару. Тобто сертифікат є прямим підтвердженням того, що товари справді українського походження.

Загальна кількість підприємств-експортерів на Хмельниччині, які отримали євросертифікати EUR.1 на митниці досягла 84 одиниць.

Відповідно до угоди «Про зону вільної економічної торгівлі» між Україною та Європейським союзом, українські товари мають відповідати певним стандартам, які підтверджує цей документ, пояснює експерт з просування та експорту товарів в країни ЄС агенці "АСТАР" Ірина Сенкевич.

«Основною прямою перевагою даного сертифікату є ввезення товарів в країни Європейського союзу за 0 митною ставкою. Але є і непрямі – підприємство, яке підготувало усю необхідну документацію для оформлення даного сертифікату має суттєво вищі можливості для організації європейського співробітництва», – каже Ірина Сенкевич.

Продукцію, вироблену на Хмельниччині, купують півтора десятки партнерів у європейських країнах, зазначають фахівці Хмельницької митниці ДФС.

Ірина Санкевич, зазначає, що кожне підприємство, яке експортує чи збирається експортувати товар в країни Європейського союзу та хоче бути конкурентним на цьому ринку повинне оформити сертифікат ЄВРО 1.

Для отримання такого сертифікату необхідно надати до митних органів визначений перелік документів і працювати в “білій” площині, що актуально для наших реалій.

Найчастіше виробники краю, за даними хмельницький митників, відправляють на експорт мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства.  

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.74
27.77
31.65
31.67

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30