ye-logo.v1.2

В яких сферах на Хмельниччині найвища середня зарплата?

Економіка 10028
За даними обласного статуправління, середня ноімнальна зарпалата в березні становила  6 875 гривень
За даними обласного статуправління, середня ноімнальна зарпалата в березні становила 6 875 гривень . Фото: pixabay.com

Управління статистики оприлюднило середню номінальну заробітну плату за березень.

В управлінні підрахували, що в березні середня номінальна зарплата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 875 гривень. А це на 18% нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області в березні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9 817 гривень), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9 319 гривень), промисловості (8 682 гривні), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (7 116 гривень). Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14 084 гривень) і перевищував середньообласний показник в 2,0 раза.

За повідомленням Головного управління статистики в Хмельницькій області, реальна заробітна плата найманих працівників у березні порівняно з лютим збільшилась на 6,5%. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 квітня становила 5,6 мільйонів гривень, або 0,4% фонду оплати праці, нарахованого за березень 2018р.

Вчасно не отримали заробітну плату 135 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 5 754 гривні, або 83,7% від середньої заробітної плати за березень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую