ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Жителі області віддали на потреби українського війська понад 100 мільйонів гривень

Економіка 949
Військовий збір становить 1,5% від отриманого доходу
Військовий збір становить 1,5% від отриманого доходу. Фото: з архіву

Військовий збір становить 1,5% від отриманого доходу.

 Внесок платників Хмельницької області до держбюджету у вигляді військового збору на початок травня поточного року склав 107,6 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Хмельницькій області і додає, що це на 22,5 мільйона, або на 21 відсоток більше від минулорічних надходжень у цей же період.

У відомстві пояснюють, що важливим чинником збільшення загальної суми відрахувань є не лише ріст заробітної плати подолян, але й розширення кола суб’єктів господарювання, які створили для них робочі місця та, відповідно, кількості працюючих – платників військового збору.

«Дуже важливо, що нарахування та отримання легальної заробітної плати та інших доходів, що підлягають оподаткуванню – це реальна щомісячна фінансова підтримка національного війська. Адже закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов’язково відраховується військовий збір. Загалом позитивно позначається на цьому процесі і розширення кола суб’єктів господарювання, які створили нові робочі місця і відповідно збільшили відрахування до бюджету. Як і раніше разом з усіма подолянами ми працюємо під гаслом: «Якщо хоче отримати мир – сплачуй військовий збір!», – зазначила заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. За ставкою податку 1,5 відсотка оподатковуються нараховані доходи на користь платника протягом звітного податкового періоду.

Читайте також: На Хмельниччині декларації про доходи подали 37 мільйонерів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую