ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Хмельницькі бізнесмени значно збільшили експорт товарів до Об’єднаних Арабських Еміратів

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 1007
Арабам припали до смаку подільські яйця та м'ясо птиці, соєві боби та інші бобові культури
Арабам припали до смаку подільські яйця та м'ясо птиці, соєві боби та інші бобові культури. Фото: biz.nv.ua

Серед основних експортних партнерів подільських виробників залишаються Польща та Росія.

Подільські експортери цьогоріч відправили за кордон близько мільйона тонн товарів. За інформацією ДФС області, на початок грудня підприємства Хмельниччини відвантажили на експорт 987 тонн різного краму, а це майже 9 мільярдів гривень.

«Основним торгівельним міжнародним партнером області залишається Польща. Вартість відвантаженого до цієї країни наразі сягнула 1 мільярда 785 мільйонів гривень, або п’яту частину у загальній структурі експорту, - розповідають податківці. - Полякам виявилися до вподоби подільський мед, морожені ягоди, меблі, сантехнічні вироби, тонколистовий прокат, полімерна пакувальна плівка тощо. При цьому обсяг експорту у польському напрямі зріс на 18 відсотків».

Друге місце у списку найбільших торгівельних партнерів краю щодо експорту посіла Росія, якій продали товару на 1 мільярд 260 мільйонів гривень. Основними експортованими товарами були трансформатори, полевошпатна сировина, килими, сталеві котли та частини до них, цукор, пакети з поліетилентерефталату та інше.

На третє місце списку цього року вийшли Об’єднані Арабські Емірати. Вартість експортованих товарів до цієї країни збільшилася на 276 відсотків і сягнула 704 мільйонів гривень. Як повідомляють у фіскальній службі, арабам припали до смаку подільські яйця та м’ясо птиці, соєві боби та інші бобові культури, борошно тощо.

Крім того, основними споживачами нашого експорту стали Молдова (6% у загальній структурі експорту), Великобританія (5%), Румунія (4%), Узбекистан (4%), Азрбайджан, Німеччина, Білорусь та Естонія (по 3%) та інші.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую