ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

На Хмельниччині подорожчали одяг та взуття

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 2539
Ціни на споживчому ринку області у березні цього року порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,9%
Ціни на споживчому ринку області у березні цього року порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,9%. Фото: ілюстрація fashion.wndrs.com

За минулий місяць ціни на них зросли на 10 відсотків.

В Управлінні статистики оприлюднили індекси споживчих цін у Хмельницькій області в березні 2019 року. Серед товарів та послуг, які найбільше подорожчали за останній місяць – одяг ( на 11%) і взуття (на 9,3 %).

«Серед інших товарів та послуг суттєво подорожчали ритуальні та фінансові послуги (відповідно на 11,2% та 10,6%). Водночас знизились на 0,8% ціни у сфері відпочинку та культури, а саме: на туристичні послуги – на 3,3%, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації – на 3,0%», - йдеться у повідомленні прес-служби Управління статистики області.

Крім того, в березні у сфері зв’язку ціни зросли на 2% через підвищення абонентної плати за послуги мобільного зв’язку на 5,3%.

«Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося за рахунок збільшення тарифів на каналізацію на 2,8%, водопостачання – на 1,0%, плати за оренду житла – на 0,5%, - додають в управлінні. - Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2% в основному спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 4,6%. Разом з тим на 1,9% знизились ціни на автомобілі».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую