ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Хмельничани розповіли, чи задоволені рівнем своїх доходів

Економіка 1903
Неспроможність наших краян робити заощадження свідчить про їх малозабе
Неспроможність наших краян робити заощадження свідчить про їх малозабе. Фото: ілюстративне venturebeat.com

Згідно з опитуванням, дві третини домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними.

Органи державної статистики провели опитування членів домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя. Респонденти дали відповіді на питання щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. 

«Оцінюючи рівень своїх доходів, 57% домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося. Постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, 40% домогосподарств, а двом родинам із ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Відкладати кошти також могли дозволити собі лише дві родини із ста», - йдеться у повідомленні обласного управління статистики.

Жоден із опитаних заможним або ж представником середнього класу себе не вважав.

«Більше половини домогосподарств Хмельниччини не відчули будь-яких змін свого матеріального стану протягом 2018 року. У кожному третьому домогосподарстві – добробут погіршився, і лише в дев’яти із ста – відмітили деяке покращення рівня свого життя», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Хто найбільше заробляє на Хмельниччині.

Чи зміниться добробут населення у 2019 році, більшість опитаних краян були налаштовані песимістично. Три з п’яти з них в недалекому майбутньому взагалі не сподіваються на будь-які зміни, понад чверть – очікують на подальше погіршення. Водночас у кожному десятому домогосподарстві області сподіваються на покращення свого матеріального стану.

Оцінюючи життєві пріоритети переважна більшість респондентів повідомили, що найбільшою цінністю в житті вони вважають здоров’я. На друге місце поставили сім’ю та дітей, на третє – матеріальний добробут, на четверте – впевненість у завтрашньому дні. Робота, кар’єра, освіта, друзі, спілкування щодалі набувають все меншої значимості.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую