ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани розповіли, чи задоволені рівнем своїх доходів

Економіка 2266
Неспроможність наших краян робити заощадження свідчить про їх малозабе
Неспроможність наших краян робити заощадження свідчить про їх малозабе. Фото: ілюстративне venturebeat.com

Згідно з опитуванням, дві третини домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними.

Органи державної статистики провели опитування членів домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя. Респонденти дали відповіді на питання щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. 

«Оцінюючи рівень своїх доходів, 57% домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося. Постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, 40% домогосподарств, а двом родинам із ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Відкладати кошти також могли дозволити собі лише дві родини із ста», - йдеться у повідомленні обласного управління статистики.

Жоден із опитаних заможним або ж представником середнього класу себе не вважав.

«Більше половини домогосподарств Хмельниччини не відчули будь-яких змін свого матеріального стану протягом 2018 року. У кожному третьому домогосподарстві – добробут погіршився, і лише в дев’яти із ста – відмітили деяке покращення рівня свого життя», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Хто найбільше заробляє на Хмельниччині.

Чи зміниться добробут населення у 2019 році, більшість опитаних краян були налаштовані песимістично. Три з п’яти з них в недалекому майбутньому взагалі не сподіваються на будь-які зміни, понад чверть – очікують на подальше погіршення. Водночас у кожному десятому домогосподарстві області сподіваються на покращення свого матеріального стану.

Оцінюючи життєві пріоритети переважна більшість респондентів повідомили, що найбільшою цінністю в житті вони вважають здоров’я. На друге місце поставили сім’ю та дітей, на третє – матеріальний добробут, на четверте – впевненість у завтрашньому дні. Робота, кар’єра, освіта, друзі, спілкування щодалі набувають все меншої значимості.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую