ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Хто найбільше заробляє на Хмельниччині: дані статистики

Економіка 8743
Реальна заробітна плата найманих працівників у червні збільшилась порівняно з травнем
Реальна заробітна плата найманих працівників у червні збільшилась порівняно з травнем . Фото: ілюстративне shutterstock.com

Найвищі зарплати у червні мали працівники сфери промисловості.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у червні цього року становила 8 993 гривень. Як повідомляють в Головому управлінні статистики області, це в 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4 173 гривень). Проте на понад 16 відсотків нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області у червні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 13 179 гривень), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 12 753 гривень), промисловості – 9 905 гривень, освіти – 9 533 гривень», - зазначають в управлінні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 14 167 гривень.

Реальна заробітна плата найманих працівників у червні збільшилась порівняно з травнем на 7,7%, відносно червня минулого року – на 7,5%.

Читайте також найзатребуваніші вакансії: де шукати та скільки платять.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую