ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

У Красилові частину бізнесу звільнили від обов'язкових платежів

Економіка 1400
У Красилові частину підприємців звільнили від обов\'язкових платежів
У Красилові частину підприємців звільнили від обов'язкових платежів. Фото: stock.adobe.com

Таке рішення прийняли депутати 21 квітня.

Красилівська міська рада, під час засідання сесії у вівторок, 21 квітня прийняла рішення про скасування частини обов'язкових платежів для місцевого бізнесу. Таким чином, кажуть у міській раді, намагаються підтримати малий та середній бізнес у період карантину і обмежень на роботу.

"Тимчасово, на період з 01 до 31 травня 2020 року, ставки єдиного податку для платників податків першої та другої груп затвердили нульову. Однак, зазначені ставки не будуть застосовуватися для платників податків першої та другої груп, робота яких не заборонена відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, - повідомляють у міській раді.

Також, депутати Красилівської міської ради звільнили орендарів майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади від сплати орендної плати за користування майном комунальної власності на період з 12 березня і до закінчення терміну дії карантину – за оренду нежитлових приміщень, які розташовані в закладах освіти та культури громади.

Відповідно, нарахування орендної плати не припиняється для орендарів, діяльність яких не підпадає під вищезгадану заборону у період дії карантину. 

Нагадаємо, що таке ж рішення раніше прийняли і у Хмельницькому.

Читайте також: На Хмельниччині підтвердили ще 7 випадків COVID-19 інформація станом на 19:45 вівторка, 21 квітня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую