ye-logo.v1.2

Близько 10 тисяч хмельницьких підприємців можуть звільнити від сплати єдиного податку

Економіка 5208
В місті мали закрити усі кавові точки
В місті мали закрити усі кавові точки. Фото: з архіву

Фопів хочуть звільнити від плати за квітень.

 У Хмельницькій міській раді планують звільнити фізичних осіб підприємців 1 та 2 групи від сплати єдиного податку за квітень. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Розглядаємо питання і, я думаю, ми вийдемо на рішення, аби за квітень звільнити усіх ФОПів 1 і 2 групи від сплати єдиного податку. Таких підприємців маємо близько 10 тисяч. У такий спосіб хочемо зберегти малий бізнес. Ми колись зменшили плату 2-ій групі з 20% до 15% і побачили ріст підприємців саме цієї групи. Оскільки їх кількість збільшилась, то місто фінансово нічого не втратило. Я думаю, такий крок в травні-липні дасть позитивний результат», - зазначив Олександр Симчишин.

За його словами, нещодавно місто прийняло рішення про закриття усіх кавових точок. Власникам таких закладів обіцяють перерахувати плату за сервітути за той проміжок, коли вони не будуть працювати. До речі, продаж кави на АЗС також обмежать. Міський голова сказав, що "обмежили у продажі кави усіх, тому муніципальна дружина відпрацьовує автозаправки також".

"Ми побачили, що кавомани з точок у місті перемістилися на заправки. В принципі, якщо водій заправляється і випиває каву в машині, в тому немає нічого трагічного. Але коли туди приходить 20-30 людей, то це недобре", - пояснив міський голова.

Також, міська рада звернулась із листом до власників приватних ринків, де просить зменшити орендну плату торговцям.

«Ми не можемо їм вказувати і приймати якісь рішення, тому що це приватний ринок. Просили власників зменшити плату, бо звільнити повністю вони об'єктивно не можуть, оскільки навіть зараз вони здійснюють охорону території, платять за пожежну сигналізацію і так далі. Ті власники ринків, які входять в "Асоціацію ринків" запевнили, що зроблять перерахунок торговцям в сторону зменшення», - додав Олександр Сергійович.

Читайте також: П’ять кроків: у Хмельницькому підприємців звільнять від частини обов'язкових платежів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую