ye-logo.v1.2

За пів року жителі Хмельниччини сплатили до держбюджету понад два мільярди гривень

Економіка 868
У червні українська скарбниця отримала від бізнесу Хмельницької області 389 мільйонів гривень податків та зборів
У червні українська скарбниця отримала від бізнесу Хмельницької області 389 мільйонів гривень податків та зборів. Фото: ілюстративне з politeka.net

Загальна сума надходжень за шість місяців перевищує рівень минулого року на 250 мільйонів гривень.

Впродовж першого півріччя 2020 року платники податків Хмельниччини сплатили до загального фонду держбюджету понад 2,4 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС в області. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Загальна сума надходжень за шість місяців перевищує рівень минулого року на 250 мільйонів гривень. У червні українська скарбниця отримала від бізнесу Хмельницької області 389 мільйонів гривень податків та зборів», - йдеться у повідомленні Державної податкової служби у Хмельницькій області.

У тренді бюджетоформуючих сегментів – податок на додану вартість, якого надійшло від підприємств та підприємців 978 мільйонів гривень, що більше проти попереднього періоду майже на 100 мільйонів гривень.

В цілому за результатами роботи у першому півріччі Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів 5,6 мільярда гривень податків та зборів, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 414 мільйонів гривень, або на вісім відсотків.

Читайте також: На Хмельниччині побільшало мільйонерів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую