ye-logo.v1.2

Власники нерухомості на Хмельниччині сплатили понад 70 мільйонів гривень податків

Економіка 735
Понад 70 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Хмельниччини
Понад 70 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Хмельниччини. Фото: pixabay.com

Податок на квартири та будинки платять не всі.

Від початку 2020 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 73,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно. Як повідомили в Державній податковій службі у Хмельницькій області, ця сума на понад 7 мільйонів гривень більше аніж в аналогічному періоді минулого року.

«Юридичні особи сплатили понад 46 мільйонів гривень податку, фізичні особи – власники нерухомості, перерахували майже 26,8 мільйона гривень цього податку. Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, є власники об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу», - йдеться у повідомленні.

Сплачується податок на квартири площею понад 60 квадратних метрів, для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 120 квадратних метрів. Водночас, податок сплачують фізичні особи які використовуються помешкання з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) або загальна площа об’єктів нерухомості перевищує 300 квадратних метрів (для квартири, квартир), 600 квадратних метрів (для будинку, будинків), 900 квадратних метрів (для різних типів житлових об’єктів).

Ставки податку встановлюються органами місцевого самоврядування.

Читайте також: Власники елітних авто сплатили до бюджетів Хмельниччини понад два мільйони гривень

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую