ye-logo.v1.2

Власники елітних авто сплатили до бюджетів Хмельниччини понад два мільйони гривень

Економіка 969
Об\'єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п\'яти років
Об'єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Транспортний податок є одним зі складників податку на майно.

На Хмельниччині 133 особи мають елітні автомобілі за які сплачують податок.

У пресслужбі Державної податкової служби в регіоні повідомляють, що впродовж січня-червня 2020 року власники дорогих автомобілів відрахували до місцевих бюджетів Хмельниччини понад два мільйони гривень.

«Понад мільйон гривень сплатили власники елітних авто – фізичні особи. Юридичні ж особи поповнили місцеву казну на 964 тисячі гривень. Виконання індикативного показника при цьому склав 123,5 відсотки, тобто місцеві бюджети отримали на 397 тисяч гривень більше, ніж очікувалось», - йдеться у повідомленні.

Найбільш популярними марками авто, за які сплачувався податок, є Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover та Range Rover.

Нагадаємо, що транспортний податок входить до складу податку на майно. Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2020 році – 1,77 млн гривень). Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Читайте також: На Хмельниччині побільшало мільйонерів 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую