ye-logo.v1.2

Скільки коштуватиме газ у жовтні для жителів Хмельницької області

Економіка 14917
З наближенням холодів та збільшенням попиту вартість газу зазвичай зростає
З наближенням холодів та збільшенням попиту вартість газу зазвичай зростає. Фото: ілюстративне з pexels.com

Блакитне паливо подорожчало.

Стала відома ціна на природний газ для населення у жовтні. За інформацією пресслужби ТОВ «Хмельницькгаз збут» жителі області, крім шепетівчан, платитимуть за блакитне паливо 6,79 гривні за кубічний метр, що у порівнянні з вересневою ціною на 1,3 гривні більше. Ціна вказана без врахування вартості доставки.

«Після скасування державного регулювання цін на газ для населення, вартість блакитного палива в Україні безпосередньо залежить від котирувань на європейських енергетичних біржах. Навесні нинішнього року ціни на газових хабах Європи впали. Втім, у липні-вересні блакитне паливо подорожчало. Для європейського ринку це традиційне сезонне явище, адже з наближенням холодів та збільшенням попиту вартість газу зазвичай зростає, а після завершення опалювального сезону і зменшення попиту – падає», - інформують у пресслужбі відомства.

Шепетівчани та жителі Шепетівського району, який обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз» платитимуть за газ спожитий у жовтні 6,30 гривні за кубометр. Це на 1,38 гривні більше, ніж у вересні.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу.

Коментарі:

Віталій Українець 28.09.2020 21:29

які Европейскі квотирування для Українського газу? ми що отримуемо европейські зарплати? Таке безглузде рішення приймає антинародний уряд!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую