ye-logo.v1.2

Ціна на газ у вересні для населення зросте

Економіка 3198 1
«Зростання ціни пов\'язано з наближенням опалювального сезону», - кажуть у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут»
«Зростання ціни пов'язано з наближенням опалювального сезону», - кажуть у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут». Фото: ілюстративнез pixabay.com

Окрім плати за блакитне паливо, мешканці області мають сплатити ще й за його доставку.

У вересні споживачі, яких обслуговує ТОВ «Хмельницькгаз збут», платитимуть за блакитне паливо 5,49 гривні за кубометр, що у порівнянні з серпневою ціною на гривню більше. Ціна вказана без врахування вартості доставки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Вартість газу в Україні безпосередньо залежить від котирувань на європейських біржах. Після падіння цін до історичного мінімуму навесні поточного року, нині на газових хабах Європи блакитне паливо стрімко дорожчає. Вереснева ціна контрактів на європейських енергетичних біржах вже варіюється від 5,5 гривні до 5,8 гривні за кубометр з урахуванням вартості транспортування до кордону України, - кажуть у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут». – Також зростання ціни пов’язано з наближенням опалювального сезону, що є сезонним явищем».

Шепетівчани та жителі Шепетівського району, який обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз» платитимуть за газ спожитий у вересні 4,92 гривні за кубометр. Це на 0,36 гривні більше, ніж у серпні.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу.

Читайте також: Власники нерухомості на Хмельниччині сплатили понад 70 мільйонів гривень податків

Коментарі:

Alexander Bell 24.09.2020 11:31

А чи не варто тоді перейти на якісь біоустановки, або сонячні електростанції? Я думаю, альтернативна енергетика зможете допомогти населенню вирішувати питання обігріву будинку, хоча наразі сонячні батареї sun-energy.com.ua не надто ефективні зимою...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую