ye-logo.v1.2

Мешканці Хмельниччини сплатили майже дев'ять мільярдів гривень податків

Економіка 827
Хмельниччина успішно виконала завдання по податкових надходженнях до бюджету з плюсом у 300 мільйонів гривень
Хмельниччина успішно виконала завдання по податкових надходженнях до бюджету з плюсом у 300 мільйонів гривень. Фото: ілюстративне з архіву

Прогнозовані надходження перевищили на 300 мільйонів гривень.

Упродовж дев‘яти місяців 2020 року платники податків перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,7 мільярда гривень платежів. Про це повідомили у Головному управління ДПС у Хмельницькій області.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року бюджетні відрахування зросли на 740 мільйонів гривень. Додаткові надходження склали 313 мільйонів гривень. Забезпечено збір до державної і місцевої скарбниці за усіма бюджетоформуючими податками», - йдеться у повідомленні.

Лише у вересні до дохідної частини державного бюджету додатково надійшло 77 мільйонів гривень, місцеві бюджети отримали плюс до завдання 100 мільйонів гривень.

«Позитивна динаміка податкових надходжень – це у першу чергу заслуга бізнесу, який сплачує податки і робить реальний конкретний внесок у розвиток області і країни. Сприяє цьому активна співпраця податкової служби з владою і громадою. Також позитивний результат наповнення бюджету досягається ефективним онлайн спілкуванням з підприємницькою спільнотою на предмет роз‘яснення податкових новацій, процесу реєстрації податкових накладних та інших важливих питань для розвитку бізнесу», - кажуть податківці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую