ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині зросла загальна заборгованість з виплати зарплатні

Економіка 1083
Станом на початок минулого місяця вчасно не отримали зарплатню 253 працівника економічно активних підприємств області
Станом на початок минулого місяця вчасно не отримали зарплатню 253 працівника економічно активних підприємств області. Фото: ілюстративне facebook.com/NationalBankOfUkraine

Найбільший рівень заборгованості на активних підприємствах припав на промислову галузь.

За інформацією Головного управління статистики у Хмельницькій області, станом на 1 жовтня цього року жителям краю підприємства заборгували 11 мільйонів 600 тисяч гривень зарплатні. Для порівняння, на початку вересня загальна заборгованість складала 10 мільйонів 700 тисяч гривень.

Значна частина заборгованості припала на економічно активні підприємства області — 49,6 відсотка від загальної суми. Вони почали боргувати своїм працівниками на 4,7 відсотка більше, ніж у вересні. Серед активних підприємств Хмельниччини найбільший рівень заборгованості з виплати зарплатні спостерігається у галузі промисловості.

«Вчасно не отримали зарплатню 253 працівники економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 22 тисячі 681 гривні, що у 2,2 раза більше від середньої заробітної плати за вересень цього року», — повідомляють у Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Читайте також: За торгівлю в інтернеті жителю Хмельниччини нарахували понад два мільйони гривень податку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую