ye-logo.v1.2

У Хмельницькому облрада продає будівлю денного стаціонару психоневрологічного диспансеру

Економіка 9000
Будівля денного стаціонару розташована у Хмельницькому на вулиці Кам
Будівля денного стаціонару розташована у Хмельницькому на вулиці Кам'янецькій, 76/1. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Місцева жителька запропонувала за її приватизацію понад 11 мільйонів гривень.

Вчора, 17 листопада, представники Хмельницької обласної ради провели черговий аукціон з приватизації комунального майна. Цього разу продавали будівлю денного стаціонару обласного медичного центру психічного здоров’я (колишній психоневрологічний диспансер). З восьми претендентів отримати її у власність найбільшу суму запропонувала співзасновниця місцевої юридичної компанії.

Згідно з результатами аукціону на порталі «Прозоро.Продажі», будівля денного стаціонару, розташована у Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій, 76/1. До її майнового комплексу входить ще кілька допоміжних приміщень, зокрема одномісний і тримісний гаражі, й огорожа. Загальна площа споруд становить понад 345 метрів квадратних, а їх балансова вартість — понад два мільйони гривень.

«Денний стаціонар має цегляні фундаменти й стіни, металеву покрівлю та дерев’яне перекриття. Будівля під’єднана до централізованого теплопостачання та решти комунікацій. Гараж і допоміжні приміщення перебувають в аварійному стані», — зазначено в оприлюдненій документації.

Тримісний гараж денного стаціонару. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Тримісний гараж денного стаціонару. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Об’єкт поки що належить Хмельницькій обласній раді, а його балансоутримувачем є комунальне підприємство «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я».

Що відомо про потенційного власника комунального майна

Представники обласної ради визначили стартову ціну приватизації на рівні 989 тисяч 62 гривень і 38 копійок. За право придбати комунальне майно змагалося восьмеро учасників. Пропозиції більшості з них коливалися від понад одного до понад чотирьох мільйонів гривень.

Натомість хмельничанка Стасишина Тетяна Анатоліївна випередила їх, запропонувавши 11 мільйонів 500 тисяч гривень. Це забезпечило їй перемогу на аукціоні. Втім, приватизація буде завершена лише тоді, коли Тетяна Стасишина підпише договір з обласною радою та заплатить за комунальне майно.

За інформацією ресурсу «YouControl», Тетяна Стасишина є співзасновницею товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Лекс Тайм». Решта співзасновників: Анатолій Стасишин і громадська організація «Подільська правозахисна фундація». Компанія «Лекс Тайм» зареєстрована у Хмельницькому. Її основним видом діяльності зазначена «діяльність у сфері права».

Нагадаємо, наприкінці вересня пройшов аукціон з приватизації майна ліквідованої школи-інтернату в селі Соколівка Хмельницького району. Переможцем стало місцеве товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Ансевіан». Хоча обласна рада спершу визначила стартову ціну на рівні 4 мільйонів 647 тисяч гривень, агрофірма придбала його врази дешевше. А саме: за понад 1 мільйон 975 тисяч. Причиною стала кілька скасованих аукціонів, на яких не подався жоден учасник.

Приватизація майна Соколівської школи-інтернату була завершена 27 жовтня. Саме тоді обласна рада й «Агрофірма «Ансевіан» уклали відповідний договір.

До теми: Вигідніше продати, ніж створити музей: чому в Хмельницькому приватизовують пам’ятку архітектури

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую