ye-logo.v1.2

Зі зони бойових дій на Хмельниччину евакуювалося перше підприємство

Економіка 32962
Евакуйоване підприємство займається друком на текстильних виробах з подальшим їх пошиттям
Евакуйоване підприємство займається друком на текстильних виробах з подальшим їх пошиттям. Фото: Хмельницької ОВА

Загалом військова адміністрація налагодила контакти з 85 підприємствами з різних областей країни.

Сьогодні, 22 березня, перший підприємець перевіз своє обладнання зі зони бойових дій у Хмельницьку область. Він займається текстильним бізнесом і наразі готується відновити свою роботу на теренах нашого краю. На черзі евакуація ще низки підприємств. Для їх розміщення вже зареєстровано понад 300 різноманітних майданчиків. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

Керівник першої евакуйованої на Хмельниччину фірми Станіслав Кривулянський розповів, що його підприємство працювало в Києві з 2014 року. Воно займалося друком на текстильних виробах з подальшим їх пошиттям. Загалом на ньому працювало близько двох десятків людей. Однак все змінила війна.

Усе перевезти на Хмельниччину не вдалося. Однак підприємцю вдалося врятувати основне обладнання та невелику кількість товару. Наразі Станіслав Кривулянський встановлює евакуйоване устаткування, налагоджує нові контакти з постачальниками сировини, залучає працівників і шукає нові ринки збуту.

За словами представників військової адміністрації, готується евакуація виробництва харчів. Підприємство заплановано розмістити у Городку. Наразі воно очікує на логістичні можливості перевезення виробничих потужностей.

«Наразі перелік підприємств, які хочуть вести діяльність саме на Хмельниччині, постійно збільшується. Уже зареєстровано понад 300 об’єктів, які готові надати свої вільні площі. Серед них: склади та приміщення законсервованих підприємств», — зазначив перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Загалом нині керівництво адміністрації налагодило контакти з 85 підприємствами з різних областей країни. З-поміж них близько 15 вже визначились, де вони будуть розміщувати свої виробничі потужності й очікують на евакуацію.

«Варто нагадати, що програма Мінекономіки щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих регіонів, спрямована на збереження виробничого й трудового потенціалу України. Вона орієнтована на усі підприємства, які бажають перемістити виробництво на території у західні регіони країни», — пояснили у пресслужбі ОВА.

Читайте також: Скільки доларів можна зняти з рахунку: Національний банк послабив деякі обмеження

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую