ye-logo.v1.2

Хмельницька міська рада має продати чотири земельні ділянки: кому та за скільки

Економіка 4053
За продаж комунальної землі депутати голосуватимуть на одній з найближчих сесій міськради
За продаж комунальної землі депутати голосуватимуть на одній з найближчих сесій міськради. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Їх загальну вартість оцінили у майже півтора мільйона гривень.

На одній з найближчих сесії Хмельницької міської ради депутати голосуватимуть за продаж чотирьох земельних ділянок. Усі поки що перебувають в комунальній власності. А майбутні покупці — їх все ще орендують. Серед них: одне товариство з обмеженою відповідальністю та три фізичні особи.

Згідно з проєктом рішення міськради, усі чотири ділянки належать до земель несільськогосподарського призначення. Майбутні покупці планують використовувати їх для обслуговування свого бізнесу. Наприклад, прибудови магазину чи автомийки. Їх продаж має поповнити місцевий бюджет на 1 мільйон 453 тисячі 749 гривень (тут і далі суми вказуватимуться без врахування податку на додану вартість — авт.). Отож, розглянемо детальніше кожну з них.

Ділянка на вулиці Кооперативній, 5/1-В

Її площа становить 1 тисячу 372 квадратних метрів. Ділянку хочуть продати за 285 тисяч 664 гривні ТОВ «Експрес». Поки що воно її лише орендує. Майбутньому власнику вона потрібна для обслуговування частини приміщення холодильника вбудованого в складське приміщення міжрайбази.

За інформацією аналітичної системи «YouControl», ТОВ «Експрес» зареєстроване у селі Копистин Хмельницької міської громади. Основним видом його діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Це товариство має двох кінцевих бенефіціарних власників — Головко Леоніда Лук’яновича й Ледюка Сергія Павловича.

Перший є чоловіком депутатки Хмельницької міської ради, директорки міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Людмили Головко. Також Леоніду Лук’яновичу належить приватне підприємство «Надзбручанська казка», зареєстроване в обласному центрі.

Ділянка на вулиці Кооперативній, 5/3-А

Її площа становить 932 квадратних метрів. Ділянку хочуть продати за 194 тисячі 52 гривні Кошельнику Василю Андрійовичу. Поки що він її лише орендує. Майбутньому власнику вона потрібна для обслуговування складського приміщення.

За інформацією аналітичної системи «YouControl», Кошельник Василь Андрійович з 2007 року зареєстрований у Хмельницькому як фізична особа-підприємець. Основним видом його діяльності є виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі. Також йому належать ТОВ «Техторг ТЛ» і ПМП «Орбіта», зареєстровані у Хмельницькому.

Ділянка на вулиці Залізняка, 34/1

Її площа становить 203 метрів квадратних. Ділянку хочуть продати за 82 тисячі 203 гривні Сідоруку Михайлу Ілларіоновичу. Майбутньому власнику вона потрібна для обслуговування прибудови магазину до житлового будинку.

За інформацією аналітичної системи «YouControl», Сідорук Михайло Ілларіонович з 2003 року зареєстрований у Хмельницькому як фізична особа-підприємець. Основним видом його діяльності є торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами, напоями і тютюновими виробами.

Ділянка на вулиці Прибузькій, 11/1

Її площа становить 1 тисячу 850 квадратних метрів. Ділянку хочуть продати за 891 тисячу 830 гривень Олендрі Володимиру Леонідовичу. Поки що він її лише орендує. Майбутньому власнику вона потрібна для обслуговування автомийки на чотири пости з офісними приміщеннями, кафетерієм, шиномонтажем і стоянкою легкових автомобілів.

За інформацією аналітичної системи «YouControl», Олендра Володимир Леонідович з 2018 року зареєстрований у Хмельницькому як фізична особа-підприємець. Його основним видом діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Також Володимиру Олендрі належить ПП «Орбіта Альянс», яке теж зареєстроване в обласному центрі.

Читайте також: МАФи в парку Чекмана: вартість оренди після аукціону зросла в 30 разів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую