ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

МАФи в парку Чекмана: вартість оренди після аукціону зросла в 30 разів

Економіка 3490
У Парку імені Чекмана з
У Парку імені Чекмана з'являться додаткові МАФи. Фото: prozorro.sale

За розміщення МАФу біля головного входу в парк будуть платити 60 тисяч гривень на місяць.

Комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

Про це стало відомо в результаті проведення моніторингу на сайті “Прозорро.Продажі”.

Найбільше ціна зросла під час торгів з права на розміщення споруди для продажу гарячих напоїв біля головного входу в парк.

Найбільше ціна зросла під час торгів з права на розміщення споруди для продажу гарячих напоїв. Мова йде про МАФ №10 на схемі. Фото:prozorro.sale

Мова йде про розміщення кіоску площею 9 квадратних метрів. При стартовій ціні у 1891 гривню, аукціон закінчився на сумі в 60 тисяч гривень. Саме таку суму буде сплачувати переможець торгів кожен місяць. Ним став Глистюк Андрій Олександрович.

60 тисяч гривень в місяць за право розміщення МАФу у парку імені Чекмана - це абсолютний рекорд з 2019 року, коли право на розміщення споруд почали реалізовувати через систему “Прозорро. Продажі”. До цього максимальна сума була вдвічі меншою.

Строк дії договору пайової участі - 5 років. Тимчасова споруда, яка буде розміщена, має працювати як заклад швидкого харчування з продажем гарячих напоїв, а також мати затверджений дизайн.

Такий вигляд має мати МАФ. Фото: prozorro.sale

Дизайн передбачає дерев’яну каркасну конструкцію з утепленням та оздобленням дощатим настилом. Перед вітриною передбачено прилавок та накриття від сонця та опадів. Є і інші вимоги, зокрема, щодо розміщення холодильного обладнання та підключення електроенергії.

Ще один аукціон був проведений на право на розміщення такої споруди біля зоокуточка. В цьому випадку вартість оренди місця для розміщення МАФу зросла у 12 разів - до 24-х тисяч гривень.

Мова йде про МАФ № 13 на схемі. Фото:prozorro.sale

Переможцем торгів став Костинюк Віктор Олександрович.

Крім того, був проведений аукціон на розміщення подвійного МАФу площею 18 квадратних метрів біля колеса огляду. Вартість оренди місця для розміщення МАФУ зросла з 3638 гривень до 24-х тисяч гривень. Переможцем торгів став Конопко Валерій Володимирович.

Такий МАФ буде розміщений біля колеса огляду. Фото:prozorro.sale

Всі переможці ще мають укласти угоди, в яких будуть прописані суми, які вони погодилися платити за результатами аукціону.

Проведення цих аукціонів планувалися ще у лютому. Однак, через початок повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, тоді торги були відмінені.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую