ye-logo.v1.2

На Хмельниччині з четвертої спроби продали приміщення колишнього тубдиспансеру

Економіка 10398
Санаторій вдалося прродати з аукціону через два роки
Санаторій вдалося прродати з аукціону через два роки. Фото: prozorro.sale

Комплекс приміщень продали за 730 тисяч.

Комплекс приміщень обласного протитуберкульозного диспансеру, які розташований у селі Левківка Хмельницького району, продали з аукціону за 736 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, що в 2020 році на сесії Хмельницької обласної ради депутати затвердили перелік об’єктів малої приватизації. До переліку майна, що підлягає приватизації, потрапило і майно раніше ліквідованого обласного кістково-туберкульозного санаторію у селі Левківка. Цей санаторій ліквідований у 2012 році. Його будівлі загальною площею понад 3 тисячі 487 квадратних метрів були виставлені на продаж вперше у 2021 році. Тоді двічі не вдалося продати майно - торги скасували через відсутність учасників.

На скасованому аукціоні початкова вартість майна становила 1 мільйон 387 тисяч 55 гривень. Під час повторного аукціону її знизили до 693 тисяч 527 гривень 50 копійок.

В 2022 році відбулися нові спроби продати нерухомість.

Наприкінці червня приміщення санаторію виставили на аукціон. Стартова ціна знов була 1 мільйон 387 тисяч гривень.

В описі вказано, що лікувальний корпус займав два поверхи, де розміщувались просторі палати з широкими коридорами й відкритими балконами-терасами, кабінети, санвузли, на першому поверсі – лазня для хворих, на другому – простора їдальня.

Заклад газифікований у 2004 році, водопостачання автономне. На території є парк, сад (яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, горіхи, виноград, смородина), липова алея. Об’єкт приватизації розташований на земельній ділянці 9,2 гектара.

Знову з першої спроби аукціон не відбувся. І ось в серпні провели новий аукціон вже зі зниженою вдвічі ціною.

На аукціон прийшли два учасники: Замолінська Світлана Олегівна та ФОП П'ятницька Тетяна Володимирівна. Перемогла Світлана Замолинська, яка погодиться заплатити за приміщення 736 тисяч гривень.

Тож на даний час планується опублікування протоколу про проведення торгів, далі переможець має сплатити гроші та підписати договір.

Решта аукціонів щодо продажу майна, яке Хмельницька облрада виставила на приватизацію, не відбулися через відсутність учасників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую