ye-logo.v1.2

Майже 50 мільйонів гривень витратять на ремонт мосту між Славутою та Шепетівкою

Економіка 1982
Дорожники планують відремонтувати міст
Дорожники планують відремонтувати міст. Фото: Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

Роботи на автодорозі Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів на території Хмельницької області розпочали минулого року.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області уклала угоду з ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" щодо поточного середнього ремонту дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів вартістю 48,24 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів на ділянці км 209+334 – км 273+800 (окремими ділянками), км 232+485 – км 237+000, Хмельницька область.

Минулого року Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розповідала про ремонтні роботи на ділянці дороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів. Роботи планувалися на дорозі протяжністю 8,3 км. Мова йшла про ділянку від міста Славута до села Цвітоха (км 232+485 – км 237+00).

Підрядником на цій ділянці автошляху виступало якраз ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво». Минулого року з ними угоду підписали на 133 мільйони гривень.

І тепер укладено новий договір на ремонт мосту вартістю майже 50 мільйонів гривень. Мова йде про ремонт мосту через ріку Утка.

Тут планується зробити роботи з ремонту мостового полотна, відремонтувати берегові та проміжні опори, замінити огородження, оновити деформаційні шви, влаштувати сходи, відремонтувати балки тощо.

Додамо, що ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» було зареєстровано ще в 2005 році. Та участь у тендерах почало брати з 2011 року. Тоді отримали підряд на Київщині загальною вартістю 6 мільйонів гривень. Активно фірма почала вигравати тендери з 2017 року. Минулого року ця фірма отримала підрядів, за даними порталу YouControl, на суму 17,3 мільярда гривень. Це стосується території всієї України. При цьому «Енергетично-дорожнє будівництво» постійно потрапляє до переліку фірм, які отримують найбільше підрядів на ремонт доріг на Хмельниччині. Минулого року вони уклали контрактів на ремонт автошляхів Хмельниччини на суму майже півмільярда гривень.

Власниками фірми «Енергетично-дорожнє будівництво» з Канева є кияни Андрій Косіцин, Юрій Клімов, Олександр Кіблик та Максим Кокарєв.

Раніше “Сайт “Є” писав, що у серпні планується укласти угоду на додаткові ремонтні роботи дороги на трасі Житомир-Чернівці між селами Пашутинці та Пашківці у Хмельницькому районі, між якими близько десяти кілометрів. Мова йде про суму 78 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую