ye-logo.v1.2

Ремонт траси у бік Старокостянтинова: на додаткові роботи потрібно 78 мільйонів

Економіка 2539
Для ремонту траси Житомир-Чернівці замінювали грунт
Для ремонту траси Житомир-Чернівці замінювали грунт . Фото: starkon.city

Гроші витратять на заміну грунту.

На додаткові ремонтні роботи дороги на трасі Житомир-Чернівці між селами Пашутинці та Пашківці у Хмельницькому районі, між якими близько десяти кілометрів, планують виділити 78 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Так, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області планує укласти угоду з АТ “Ю Ар Ді Українські дороги” щодо проведення додаткових робіт під час реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 163+212 – км 166+247 по території Хмельницької області.

Щодо траси Н-03 Житомир – Чернівці, то загальна протяжність дороги у межах області складає 198,3 кілометра. За даними Хмельницької військової адміністрації, реконструкція цієї траси входить до програми “Велике будівництво”. В межах Хмельницької області у 2020 році трасу було відремонтовано на 60-ти кілометрах. У 2021 році планували відновити ще 95 кілометрів, у тому числі на ділянці між селами Пашутинці та Пашківці.

Тендер на проведення реконструкції дороги на цій ділянці провели у 2020 році. Угоду уклали з ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56 вартістю 293,7 мільйона гривень.

Після знаття родючого шару і перед початком влаштування дорожнього покриття на ділянці протяжністю 528 метрів і шириною 10 метрів ліворуч було проведено обстеження земляного полотна. Експерти виявили, що земляний грунт не підходить для влаштування дороги і потребує заміни.

Справа в тому, що, за результатами лабораторного звіту встановлено, верхній шар земляного полотна містить 28,6 відсотка органічних речовин, що в рази перевищує допустиму норму і не дозволяє подальше зведення земляного полотна.

Тож серед додаткових робіт є заміна непридатного грунту, а також роботи зі створення “дорожнього одягу” та його укріплення. 

Планується, що роботи на цій ділянці будуть завершені до кінця 2023 року.

Додамо, що ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56 наприкінці липня змінило назву на ПрАТ “Ю Ар Ді Українські Дороги”.

За інформацією аналітичної системи «YouControl», фірма зареєстрована у Хмельницькому. її керівником зазначений Волосінчук Максим Миколайович. Однак належить вона нардепу Сергію Лабазюку. Із січня 2022 року Лабазюк є офіційно бенефіціаром компанії.

На початку року "Сайт "Є" писав, що компанія Лабазюка контролює половину ринку ремонтів доріг Хмельницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую