ye-logo.v1.2

Держгеонадра провела торги з продажу дозволу з користування піщаним родовищем на Хмельниччині

Економіка 2320
На розробку Борисівського кар
На розробку Борисівського кар'єру претендували дві фірми. Фото: nadra.info

Перемогла фірма, яка належить хмельницьким забудовникам.

Державна служба геології та надр України провела торги з продажу спеціального дозволу на користування надрами Борисівської ділянки, яка розташована у Шепетівському районі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Борисівська ділянка піску, гравію, піщано-галькового матеріалу розташована неподалік від села Борисів Шепетівського району, на території Плужненської територіальної громади.

Спеціалізовані геологорозвідувальні роботи на Борисівській ділянці не проводились. Але район розташування ділянки робіт вивчався в процесі геологічного картування. За матеріалами геологічної зйомки на території робіт підтверджується наявність піску та піщано-гравійних порід виходами подекуди на денну поверхню цих порід та кустарними копальнями, в яких у незначній кількості проводився видобуток корисних копалин.

На базі запасів Борисівської ділянки можливе видобувне підприємство потужністю 80 тисяч кубічних метрів піску та 20 тисяч кубічних метрів піщано-гравійної сировини на рік.

Вид користування надрами, на який надається дозвіл: геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка, корисних копалин з подальшим видобуванням корисних копалин (промислова розробка родовищ).
Мова йде про дозвіл на на користування надрами протягом 20 років. Вартість геологічної інформації – 6 відсотків ціни спеціального дозволу на користування надрами.

Стартова ціна дозволу була 4,69 мільйона гривень. На торги прийшли дві компанії: ТОВ “Буд-Мат-Сервіс” та ТОВ “Борисівській кар'єр”. Друга фірма і стала переможцем торгів. Підприємство запропонувало за дозвіл на право користування родовищем 4 мільйони 780 тисяч гривень.

ТОВ “Борисівській кар'єр” створене у 2022 році. За даними порталу YouControl, йгоо засновниками є Ганна Фелонюк, Вадим Боглачов та Василь Ревуцький. Останній є співвласником понад десяти компаній, серед яких є житлово-будівельні кооперативи, наприклад, ТОВ “ЖБК “Агора-7”.

Раніше сайт “Є” писав, що київське ТОВ “Контур” перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую