ye-logo.v1.2

За будівлю музичної школи у Летичеві на торгах запропонували понад мільйон гривень

Економіка 2162
Придбати будинок хотіли 12 учасників торгів
Придбати будинок хотіли 12 учасників торгів. Фото: prozorro.sale

Вартість будівлі музичної школи під час торгів зросла у вісім разів.

Летичівська селищна рада провела торги з продажу двох будівлі, серед них - і будівлю дитячої музичної школи, за яку на торгах запропонували понад мільйон гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на продаж виставили будівлю дитячої музичної школи загальною площею 289,2 квадратних метра, що розташована за адресою: вулиця Чорновола, 3Б у Летичеві.

Стартова вартість будинку була 142,5 тисячі гривень. На торги прийшли 12 учасників. Понад мільйон гривень за будівлю запропонували двоє підприємців: Вельський Володимир Васильович та Тойтер Андрій Сергійович. Останній запропонував найвищу суму за придбання нерухомості - один мільйон 140 тисяч гривень.

Крім того, на аукціон виставили громадський будинок з господарськими спорудами загальною площею 941,8 квадратних метра, що розташований у селі Терлівка. Стартова вартість будівлі 170,1 тисяча гривень.

В цьому випадку особливих торгів за нерухомість не було. На аукціон прийшов лише Колесник Руслан Петрович, який запропонував за будіввлю 172 тисячі гривень.

Тепер переможці торгів мають сплатити кошти та підписати договір.

Раніше сайт «Є ye.ua» писав, що на Хмельниччині нерідко переможці торгів відмовляються сплачувати кошти та підписувати угоді. Після чого, торги проводять знову вже з меншою вартістю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую