ye-logo.v1.2

Продаж права оренди трьох земельних ділянок у Хмельницькому: міськрада може отримати мільйон

Економіка 2759
За право оренди однієї з ділянок запропонували понад півмільйона гривень
За право оренди однієї з ділянок запропонували понад півмільйона гривень. Фото: prozorro.sale

Відбулись три аукціони з дев'яти оголошених.

Управління земельних ресурсів Хмельницької міськради провело три аукціони з продажу права оренди земельних ділянок. За результатами аукціону від продажу права оренди міський бюджет може отримати майже мільйон гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

На аукціон виставили право оренди на ділянку по проїзду Козловського, 3-А, площею 1,71 гектара під будівництво об'єкта комерційного призначення. Ця земля може використовуватись під будівництво офісів, готелів, торгівельних центрів тощо.

Стартова вартість права оренди була 561,7 тисяча гривень. Нормативна вартість ділянки - понад сім мільйонів гривень.
На торги прийшли двоє учасників: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "2К" та Бойко Вячеслав Іванович.
Підприємство запропонувало більшу суму у розмірі 567 тисяч 395 гривень і виграло торги.

Бенефіціарами компанії є Денис та Віктор Кушал. ТОВ «СУНП «2К» - компанія, яка є виробником та дистриб'ютором миючих та косметичних засобів. Підприємство має повний цикл власного виробництва. Виробничі потужності компанії якраз розташовані поряд у проїзді Козловського.

Ще одна ділянка, з продажу права оренди якої відбулись торги, розташована по провулку Геологів, 8/1. Площа ділянки 0,3150 гектара. Землю можна використовувати під будівництво об'єкта комерційного призначення (автотехобслуговування, оптова торгівля та складське господарство, роздрібна торгівля та комерційні послуги, ринкова інфраструктура, дослідження та розробки). Стартова ціна ділянки була 84,5 тисячі гривень.

В аукціоні взяли участь Мазур Михайло Іванович та Радчук Володимир Богданович. Останній запропонував більшу суму - 110 тисяч 500 гривень.

Більш активні торги відбулися на аукціоні з продажу права оренди землі по вулиці Західно-Окружній, 17/2, площею 0,3 гектара. Також мова йде про будівництво комерційної нерухомості. Стартова ціна була 61,5 тисяч гривень.

В торгах взяли участь п'ять учасників, а вартість права оренди зросла до 300 тисяч гривень. Переможцем аукціону став Шлигін Олег Васильович, який є засновником кількох підприємств у Хмельницькому.

Всього Управління земельних ресурсів міськради виставляло на аукціон право оренди дев'яти земельних ділянок, але по решті лотів торги не відбулись через відсутність учасників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую