ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

На Кам’янеччині археологи натрапили на залишки давньоруського житла

Ірина ОЛІЙНИК Історія 3800
Розкопки проводять на Кармалюковій горі
Розкопки проводять на Кармалюковій горі. Фото: з фейсбуку Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника

Розкопки проводять на Кармалюковій горі.

Археологічна експедиція Кам`янець-Подільського музею-заповідника, на базі якої проходять практику студенти першого курсу Історичного факультету КПНУ ім. Івана Огієнка, розпочали розкопки на Кам’янеччині. Як зазаначається на сторінці музею-заповідника у фейсбуці, Петро Болтанюк, начальник археологічного сектору музею та Ігор Старенький, керівник експедиції, разом зі студеньами ведуть роботи на багатошаровій пам'ятці на Кармалюковій горі, де представлено трипільську культуру, ранньоскіфський та давньоруський часи.

У ході досліджень археологам вдалося прослідкувати рів, який йде впоперек дитинця і який ніхто ніколи не досліджував. Також виявлено конструкцію валу біля рову, який має кам'яну основу. Біля основного валу археологи натрапили на залишки житла давньоруського часу.

Також, зазначають археологи, в результаті розкопок на Кармалюковій горі була знайдена колекція металевих виробів. Тож, ймовірно, під час подальних розкопок на науковців чекають ще нові відкриття. 

   

Біля основного валу археологи натрапили на залишки житла давньоруського часу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую