ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Проскурів у ретроспективі»: в обласному центрі завершили роботи над новим муралом

Культура 3903

Також художник створив фотозону.

Близько місяця новий мурал та фотозону у Хмельницькому створював художник Андрій Томчишин. На верхній частині фасаду будинку по вулиці Проскурівській, 56, митець зобразив уже неіснуючий будинок Берлянта. Нижню – перетворив у фотозону, переобладнавши електрощитки в стилізовані фотоапарати. Як розповідає митець, повноцінно заважала працювати погода.

«Проскурів у ретроспективі» - саме таку назву отримав вже реалізований проект. Розпочали ми роботи у 20 числах червня. Позавчора завершили усі робили. Доводилось підлаштовуватись під погоду. Бувало таке, що я злазив по кілька разів з конструкції, або вилазив на дах і просто чекав коли дощ мине», - каже Андрій Томчишин.

За його словами, мешканці будинку що поряд, раді таким змінам на стіні. Частина з них через вікно бачать вулицю Проскурівську, а інша - споглядає на мурал.

Щитки петворили у раритетні фотокамери

Андрій каже, має ще багато напрацювань та ідей, як прикрасити місто. Та поки жодна вона офіційно не отримала підтримки. Серед них скульптурні, живописні, та мозаїчні проекти.

На муралі зображений фотограф, який фіксує на камеру старовинну будівлю
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую