ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Вальс із партнером конкурентки: виступ Надії Мейхер на «Танцях з зірками»

Культура 553
Вчора Надія Мейхер очолила турнірну таблицю
Вчора Надія Мейхер очолила турнірну таблицю. Фото: скрін з відео

Відома подолянка продовжує участь у танцювальному шоу.

Вчора, 1 листопада, вийшов новий випуск шоу «Танці з зірками» на каналі 1+1. У прямому ефірі танцювальні пари виконали постановки, перевтілившись у моторошних персонажів. Крім того, цього вечора учасники змінили своїх партнерів, станцювавши зі своїми конкурентами.

Відома артистка родом з Хмельниччини, співачка Надія Мейхер готувала постановку із хореографом Максом Леоновим, який є партнером Санти Дімопулос. Саме Санту кожного ефіру автори проєкту протиставляють Надії та називають ексвіагрянок головними конкурентками.

«У мене 20 років сценічного досвіду. Я можу розірвати всіх. Я боялася бути десь на другому плані, що для мене закінчиться цей проєкт – шанс повернутися на сцену, - сказала у сюжеті перед виступом Надія Мейхер. - Я відверта, чесна з тим, що я роблю на цьому паркеті. Я готова йти до тієї пори, поки глядачу наша пара потрібна, наша пара цікава».

У парі з Максом Надія станцювала віденський вальс. Чуттєва постановка зі складними підтримками справила яскраве враження на глядачів та суддів проєку.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

«Мені здається, ви класно вплинули одне на одного. Надя витиснула із Макса максимум, який можна уявити. Макс вплинув на тебе, як трішки заспокійливе, якого ми чекали десять ефірів. Але є погана новина – Макса треба завтра повернути», - звернувся до Мейхер один із членів журі Влад Яма.

Катерина Кухар назвала їхній вальс кращим у цьому сезоні. «Після цього танцю у нас з’явилася не тільки надія, але й повна впевненість, що ми побачимо вас у суперфіналі. Ви прислухалися до моїх порад стосовно міміки, але будьте обережні зі своїх емоціями. Оскільки вони періодично «вилазять» у ваші плечі», - порекомандувала вона.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Також цього вечора учасники шоу танцювали батл. На паркет виходили по дві пари і танцювали «ча-ча-ча» та «джайв». Укінці судді оцінювали імпровізовані поставноки учасників. Надія Мейхер змагалася у батлі з Сантою Дімопулос.

За результати оцінювання двох виступів зірок, Надія Мейхер очолила вчорашню турнірну таблицю. Не потрапила вона в зону ризику і після голосування глядачів, а шоу покинула цього разу Ольга Фреймут.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую