ye-logo.v1.2

У Нетішині зіграли благодійну виставу в пам'ять про полеглого українського воїна

Культура 1378
Під час вистави збирали на прилад нічного бачення для іншого військового з Нетішина Олександра Чернюка
Під час вистави збирали на прилад нічного бачення для іншого військового з Нетішина Олександра Чернюка. Фото: пресслужби Нетішинської міськради

Це була мрія нетішинця Ярослава Савченка, який був частиною цього театрального колективу.

Вчора, 7 жовтня, у Нетішині відбувся показ вистави від Народного київського студентського театру «Вавилон». На сцені Палацу культури актори театру грали благодійну виставу за п'єсою Миколи Куліша «Сім дочок Саватія Гуски».

Як йдеться у повідомленні Нетішинського виконавчого комітету, це була мрія полеглого на війні Ярослава Савченка, який був частинкою театральної сім'ї «Вавилону».

«Він хотів зі своїми друзями виступити у рідному місті, однак безжальна війна розділила життя 22-річного юнака на «до» та «після». Попри молодий вік, акторське покликання і творчу душу, Ярослав Савченко став до зброї і пішов захищати рідну країну. 28 квітня цього року воїн загинув від рук російських окупантів…», - розповідають про українського захисника у Нетішинській міськраді.

Ярослав Савченко був частинкою театральної сім'ї «Вавилону». Фото: Нетішинської міськради

Зіграти виставу на сцені рідного Палацу культури було мрією полеглого захисника

 

Вистава мала й благодійну мету – збирали на прилад нічного бачення для іншого військового з Нетішина Олександра Чернюка. Загалом було зібрано майже 56 тисяч гривень, які були передані місцевій громадській організації «Жіночий батальйон».

Читайте також: Як допомогти дітям забути пережите та адаптуватися до рідного дому - поради психолога

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую