ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан вчитимуть робити модель Всесвіту з ниток і бамбукових паличок

Афіша 1865
Захід відбудеться у книгарні «Є»
Захід відбудеться у книгарні «Є». Фото: зі сторінки Катерини Даценко у «Vk.com»

У місті відбудеться майстер-клас із виготовлення мандали.

У Хмельницькому відбудеться лекція Катерини Даценко «Мандала. Основні елементи». Дівчина розповість, що таке мандала, яка її будова, що вона символізує і яке значення вона мала для наших предків.

Крім того, відвідувачі отримають ще й практичні навички – кожен охочий зможе сплести власну мандалу, яка стане чудовим подарунком або окрасою власної оселі. Для цього потрібно лише мати з собою акрилові нитки і бамбукові палички (шпажки).

Лекція і майстер-клас «Мандала. Основні елементи» відбудуться у п’ятницю, 28 квітня, у книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2). Початок – о 18:00 годині. Вхід – вільний.

Довідка: Мандала – сакральний символ, що використовується при медитаціях в буддизмі. Це геометричний символ складної структури, який інтерпретується як модель Всесвіту, «карта космосу», вираження усього.

З собою потрібно мати чотири бамбукові палички і кольорові акрилові нитки. Фото: зі сторінки Катерини Даценко у «Vk.com»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую