Фільми від «Євребачення» демонструватимуть у кінотеатрі ім Т. Г. Шевченка
15 вересня в приміщенні кінотеатру ім. Т. Шевченка стартує третій міжнародний фестиваль відеомистецтва „Євребачення”.
Триватиме він два дні, протягом яких відвідувачі матимуть змогу не лише оцінити майстерність відзнятих конкурсантами короткометражних відеострічок, але й переглянути виставку чорно-білих фотографій.
Організатор заходу – благодійний фонд “Хесед Бешт”, за підтримки американців з єврейського розподільчого комітету “Джойнт”, особливих критеріїв до фільмів не встановлювали. Головне, аби він був з єврейської тематики та трива-
лістю не перевищував десяти хвилин. Очікується, що у „Євребаченні” візьмуть участь представники з усіх куточків України, а також – делегати з Росії, Польщі та Молдови.
Коментарі:
Інформація з інших ресурсів
Популярні новини
Робота для вас
Слюсар-електрик
10 000 грн
Електромонтер
15 000 грн
На виробництво потрібні швеї
8 000 грн
Охоронник, вахта
12 000 грн
Підтримай сайт
Твоя підтримка важлива! Усі зібрані кошти підуть на розвиток сайту ye.ua
Оплата банківськими картками «Visa» і «Master Card» (через платіжний сервіс Liqpay). Дізнатися більше »
Здійснюючи підтримку, ви погоджуєтесь із Правилами переказу коштів для розвитку сайту
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: