ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Поліцейські шукають винуватців деяких аварій

Офіціоз 1764
У поліція просять усім, хто володіє інформацією про ці аварії, повідомити за номером 102
У поліція просять усім, хто володіє інформацією про ці аварії, повідомити за номером 102. Фото: УПП у Хмельницькій області

Обидві дорожньо-транспортні пригоди сталися в Хмельницькому в лютому.

Відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП управління патрульної поліції в Хмельницькій області розшукує винуватців двох аварій, які цьго місяця сталися в обласному центрі.

Так, 7 лютого, на вулиці Подільська 3/1А, сталась дорожньо-транспортна пригода в якій невстановлений водій керуючи невідомим автомобілем білого кольору, повертаючи з вулиці Плоска на вулицю Подільська, не дотримався безпечного бокового інтервалу та допустив зіткнення з автомобілем марки «Volvo XC90», який рухався на вулиці Подільській та місце пригоди залишив.

А дещо раніше, 3 лютого, на вулиці Проскурівського Підпілля 127/1-А, сталась дорожньо-транспортна пригода, в якій невстановлений водій керуючи автомобілем марки «Audi 100», коричневого кольору, допустив зіткнення з автомобілем марки «Volkswagen Passat» та місце пригоди залишив.

Правоохоронці просять усіх очевидців чи осіб, які володіють будь-якою інформацією з приводу даних ДТП, зателефонувати на службу 102 та допомогти встановити особу водіїв, винуватців дорожньо-транспортних пригоди.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую