ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в квітні найбільше подорожчала гречка

Офіціоз 1079
За даними статуправління, в квітні на Хмельниччині гречка подорожчала на 19,4%
За даними статуправління, в квітні на Хмельниччині гречка подорожчала на 19,4%. Фото: pixabay.com

Такі дані наводять в обласному управлінні статистики.

 Індекс споживчих цін по області у квітні порівняно з попереднім місяцем становив 100,7%, з початку року – 100,8%. Про це повідомили в Головному управлінні статистики Хмельницької області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області в квітні зросли на 1,5%. «Найбільше подорожчали гречані крупи (на 19,4%) та фрукти (на 13,6%). У межах 6,1-0,8% підвищились ціни на яйця, цукор, пшоно, маргарин, свинину, крупи манні та ячні, рибу і продукти з риби, масло, кисломолочну продукцію. Водночас на 4,1%–0,4% подешевшали сало, м'ясо птиці, молоко, сметана, рис, соняшникова олія, пшеничне борошно», - повідомляють у статуправлінні.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 1,8%, а саме: тютюнові вироби – на 3,1%, алкогольні напої – на 0,7%.

Нагадаємо, в березні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в знизились на 0,3% у порівнянні з попереднім лютим. Тоді найбільше подешевшали яйця та молоко – на 14,3% та 6,4% відповідно.

До речі, в Україні відсьогодні, 18 травня, набула чинності постанова Кабінет Міністрів України, якою тимчасово запровадили державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення. До переліку потрапила гречка, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого сорту, макаронні вироби вітчизняного виробництва, молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча), вода мінеральна негазована, масло вершкове жирністю 72,5%. Також постанова передбачає регулювання цін на ліки, антисептики та дезінфікуючі засоби, засоби індивідуальної захисту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую