ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Ціни на товари: подешевшали яйця та молоко, подорожчав – алкоголь

Суспільство 1305
Серед круп найбільше подорожчала гречка
Серед круп найбільше подорожчала гречка. Фото: з архіву

Опубліковані дані за березень.

Хмельницька облдержадміністрація опублікувала статистку щодо росту та падіння цін на товари та продукти в області за березень. Згідно із даними, найбільше здорожчали гречка та одяг.

«Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в березні знизились на 0,3% у порівнянні з попереднім місяцем. Суттєво подешевшали яйця та молоко – на 14,3% та 6,4% відповідно. У межах 3,4–0,3% зменшились ціни на сметану, овочі, соняшникову олію, кондитерські вироби з борошна, м’ясо птиці, сало, кисломолочну продукцію, рибу та продукти з риби, сири. Водночас на 8,8% подорожчали крупи гречані, на 3,6–0,4% – рис, пластівці вівсяні, фрукти, свинина, пшеничне борошно, пшоно, яловичина, макаронні вироби, масло», - зазначають у Хмельницькій ОДА.

Додають, що ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,4%. Одяг та взуття подорожчали на 8,9%. У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,2%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції на 0,3%. Ціни на амбулаторні послуги не змінились.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,4%, що пов’язано з підвищенням тарифів на послуги місцевого телефонного зв’язку на 17,0%.

Серед інших товарів та послуг суттєво (на 35,6%) зменшились ціни на ритуальні послуги, на 0,6–0,2% – на аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, товари для особистого догляду, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

Читайте також: В області заборонили роботу продуктових магазинів на Великдень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую