ye-logo.v1.2

У Держбюро розслідувань у Хмельницькому призначили нового керівника

Офіціоз 1432
За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому призначено Владислава Васильєва
За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому призначено Владислава Васильєва. Фото: dbr.gov.ua

Територіальне управління ДБР, що у Хмельницькому, поширює свою діяльність на п'ять областей.

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив нове керівництво територіального управління Державного бюро розслідування, розташованому у місті Хмельницькому.

За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому із званням полковника Державного бюро розслідувань призначено Владислава Васильєва. Останні 4 роки він обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Волинській області.

«Задачі, поставлені перед новою службою ДБР, доволі серйозні. Основне, на чому слід наголосити, що зараз, окрім слідчих, нам необхідно підібрати оперативний блок, провести відповідні конкурси, переатестувати діючих працівників. Ми обіцяємо показати державі, що ми – результативна служба і результативне Територіальне управління Державного бюро розслідувань, а з урахуванням того, що ми працюємо у 5 областях, роботи буде багато», – відзначив Владислав Васильєв.

Нагадаємо, теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Хмельницькому, поширює свою діяльність на Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку області. 

Читайте також: Зеленський надав почесні звання двом жителям Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую