ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський надав почесні звання двом жителям Хмельниччини

Суспільство 2582
Президент відзначив жителів області, які працюють у фармацевтичній та лісовій галузях
Президент відзначив жителів області, які працюють у фармацевтичній та лісовій галузях. Фото: ілюстративне president.gov.ua

Про це свідчить укази президента України.

Днями президент відзначив працівників фармацевтичної та лісової галузей державними нагородами та почесними званнями з нагоди їх професійних свят. Зокрема, почесні звання отримали двоє представників Хмельницької області. Про це свідчать укази Володимира Зеленського, підписані ним 19 вересня.

Таким чином президент надав почесне звання «Заслуженого працівника фармації України» Денисовій Наталії Миколаївні. Вона працює директоркою приватного підприємства «Медобори» ФАРМ». За інформацією ресурсу «YouControl», це приватне підприємство зареєстроване у Кам’янці-Подільському та спеціалізується на роздрібній торгівлі фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

Крім того, Володимир Зеленський надав одному зі жителів Хмельниччини почесне звання «Заслуженого лісівника України». Ним став Будник Олег Вікторович. Він працює лісничим Полонського лісництва державного підприємства «Шепетівське лісове господарство». За інформацією «Шепетівського лісового господарства», цю посаду Олег Будник обіймає з 2000 року.

Читайте також: Штраф за каву для Зеленського: що вирішив суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую