ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Найбільше подорожчали яйця: як за місяць змінилися ціни на продукти

Офіціоз 1815
 Ціни на продукти протягом місяця зросли на 1,2%
Ціни на продукти протягом місяця зросли на 1,2%. Фото: ілюстративне з архіву

Офіційна статистика.

Споживчі ціни на Хмельниччині у перший місяць цього року порівняно з груднем минулого року зросли на 1,1%. Про це повідомляють у пресслужбі обласного управління статистики.

Зокрема, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої протягом місяця зросли на 1,2%. «Найбільше подорожчали яйця – на 15,7%. У межах1,3-5,8% підвищились ціни на макаронні вироби, овочі, пшоно, маргарин, рис, м'ясо птиці, цукор, кондитерські вироби з борошна та цукру, сало, сири, молоко, на 0,2- 0,9% – на кисломолочну продукцію, хліб, соняшникову олію, яловичину, сметану», - йдеться у повідомленні.

Водночас на деякі продукти ціни знизилися протягом останнього місяця. Як повідомляють в управлінні статистики, на 0,1-2,5% подешевшали свинина, фрукти, крупи гречані, масло, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,4%: алкогольні напої подоржчали на 1,7%, тютюнові вироби – на 1,1%.

Читайте також: Змінилася ціна газу за січень. Скільки платити мешканцям Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую