ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Змінилася ціна газу за січень: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Суспільство 29303
Ціна за використаний газ у січні донедавна залишалася на рівні встановлених ще наприкінці грудня тарифів
Ціна за використаний газ у січні донедавна залишалася на рівні встановлених ще наприкінці грудня тарифів. Фото: з архіву

Вартість газу, використаного населенням у січні, знизили.

Постачальники газу для населення нашої області змінили ціни за використаний у січні газ. Нагадаємо, після оприлюднених тарифів на блакитне паливо наприкінці грудня ціна у деяких постачальників сягнула майже 10-ти гривень. Після засідання Кабміну 18 січня, уряд зобов’язав газопостачальні підприємства не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни - 6 гривень 99 копійок за кубометр газу. Однак таке обмеження, згідно з постановою, діє з 1 лютого і до кінця цього опалювального сезону або завершення карантину, але не пізніше 31 березня.

Ціна ж за використаний газ у січні донедавна залишалася на рівні встановлених ще наприкінці грудня тарифів. І лише днями споживачі природного газу почали помічати в особистих кабінетах, що вартість газу в січні також змінилася.

Отож, які нові ціни за використаний в січні газ для мешканців області

За оприлюдненою інформацією ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо у платіжках за січень складе 6,99 гривні за кубометр газу (раніше зазначена ціна була на рівні 9,91 гривні). Ціна на лютий також наразі зазначена 6,99 гривні.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у січні зазначена на рівні 8,59 гривні за кубометр (раніше була оприлюднена ціна 9,59 гривні). Уже в лютневих вартість одного кубічно метра газу для споживачів, яких обслуговує «Шепетівкагаз» складе 6,99 гривні.

Змінила ціну і газопостачальна компанія «Нафтогаз» і встановила її за використане блакитне паливо у січні для населення на рівні 6,86 гривні за кубометр (раніше була оприлюднена ціна 7,22 гривні). У лютому споживачі, яких обслуговує цей постачальник газу, сплатять за блакитне паливо також по 6,86 гривні за кубометр газу.

Додамо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Читайте також: Ціна на газ у лютому: як змінилася вартість для мешканців Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую