ye-logo.v1.2

Офіційні зарплати на Хмельниччині: хто найбільше заробляє

Офіціоз 4060
Офіційні дані статистики
Офіційні дані статистики. Фото: ілюстративне з архіву

Середня заробітна плата в області на майже 13% менша, ніж загалом по Україні.

У лютому цього року середня зарплата на Хмельниччині становила 10 тисяч 942 гривень. Як нагадують у пресслужбі обласного управління статистики, це в 1,8 рази вище рівня мінімальної заробітної плати, яка наразі становить шість тисяч гривень.

«Вище середнього рівня по області була заробітна плата працівників фінансової та страхової діяльності – 15 тисяч 506 гривень, сфери державного управління й оборони обов’язкового соціального страхування – 13 тисяч 233 гривень, промисловості – 12 тисяч 753 гривень, будівництва – 11 тисяч 784 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвища зарплата була у працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря і становила 23 тисячі 394 гривні.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 35,3–62,1% від середньообласного показника.

Як додають в управлінні статистики, реальна зарплата у лютому 2021року порівняно з січнем збільшилась на 0,8%, а відносно лютого минулого року зросла на 13%.

Читайте також: Населення Хмельниччини. За місяць – на понад тисячу жителів менше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую