ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

Ратушу вберуть в намисто: у місті над Смотричем до відкриття турсезону готують сюрприз

Ірина ОЛІЙНИК Туризм 1809
Для організації дійства буде закуплено 40 тисяч червоних намистинок
Для організації дійства буде закуплено 40 тисяч червоних намистинок. Фото: obradio.com.ua

Жителів та гостей запрошують доєднатися до колоритного флешмобу.

Візитівкою цьогорічною туристичного сезону, який проходитиме під гаслом «Кам’янець на Поділлі – український колорит», стане… намисто. Про це повідомляють в прес-службі міської ради.

«Ця жіноча прикраса має глибоке символічне значення, кажуть організатори відкриття туристичного сезону. А тому закликають усіх кам’янчанок і гостей міста одягти 20 квітня вишиванки і приєднатися до фольклорного флешмобу «Подільське намисто», - йдеться у дописі.

Зазначається, що для організації дійства буде закуплено 40 тисяч червоних намистинок. За годину до початку дійства всі бажаючі зможуть власноруч виготовити собі прикрасу. А далі розпочнеться фольклорний обряд, учасниками якого стануть понад п’ять сотень подолянок. Увібраною в намисто буде й сама Ратуша. Дійство відбуватиметься на площі Польський ринок після 16.00.

В міськраді кажуть, що ідею презентації подільського колориту на цьогорічному заході «підкинув» самобутній художник, невимовний дослідник подільської старовини 20 століття Олександр Грен, відомий унікальним стилем і баченням української культури. Саме одна з його подолянок прикрасить афіші та програму відкриття туристичного сезону.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую