ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону

Туризм 2469
Онлайн прогулянка стародавніми церквами
Онлайн прогулянка стародавніми церквами. Фото: скрін з 3Д туру

Онлайн-подорож на карантині.

Поки звичний формат мандрівок для усіх нас недоступний, пропонуємо насолодитися альтернативним видом подорожей – віртуальним. Цього разу ви можете «прогулятися» унікальними дерев'яними церквами Карпатського регіону, віднесеними до світової спадщини ЮНЕСКО.

Віртуальний тур перенесе в саме серце Карпат і дасть можливість познайомитись з архітектурою стародавнього українського мистецтва, шедеврами європейського будівництва культурної спадщини ЮНЕСКО.

За допомогою зручної навігації і голосового супроводу можна дізнатися багато цікавого про старовинні церкви.

Віртуальний тур створили у рамках кампанії «Автентична Україна» Google Україна спільно з Міністерством культури України кілька років тому. Тоді було оцифровано 8 дерев'яних церков Карпатського регіону, які віднесені до світової спадщини ЮНЕСКО, і створено спеціальний сайт.

На сайті можна дізнатися більше про кожну із церков, а також прокласти до них маршрути на картах Google. 3D-тури всіх цих церков доступні і в режимі Street View. Завдяки 360-градусним панорамам можна не лише оглянути будівлі церков зовні і погуляти навколишньою територією, але й зайти всередину і помилуватися інтер'єром і старовинними іконами.

Також можене спробувати 3Д-тур музеями України просто неба.

Під час віртуальної мандрівки можна прогулятися й всередині приміщень церков.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую