ye-logo.v1.2

Віртуальна мандрівка: 3Д-тур музеями України просто неба

Туризм 10000
Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами — українською, російською і англійською
Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами — українською, російською і англійською. Фото: скрін з сайту

Познайомитися з українською культурою і побутом можна онлайн.

Не менш захопливими за реальні подорожі можуть бути і віртуальні тури об’єктами культурної спадщини. Особливо в умовах карантину, коли звична мандрівка стала для всіх нас тимчасово недоступною. Завдяки цифровим технологіям можна відвідати різні куточки України, не виходячи з дому.

У рамках кампанії «Автентична Україна» Google Україна спільно з Міністерством культури України кілька років тому створили сайт з 3D-турами українськими музеями просто неба. Завдяки проєкту були оцифровані сім музеїв. 

Віртуальні тури понесуть вас у Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай», Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізьку Січ — Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя), Резиденцію Богдана Хмельницького (Чигирин).

На сайті зображена карта із оцифрованими музеями, кожен з яких представляє окрему віртуальну подорож. Щоб почати мандрівку, треба вибрати один із семи музеїв. Поки ви «гулятимете» навколишньою територією, голосовий супровід розповість вам про музей. Під час віртуального туру можна познайомитися з народною архітектурою та побутом та дізнатися про історію й особливості життя в різних регіонах.

Читайте також: П’ять освітніх платформ, де можна вчитися безкоштовно.

Нагадаємо, раніше сайт Є писав про музеї світу, які можна відвідати онлайн.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую