ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нові маршрути та банери з QR-кодами: в Дунаївцях стартував туристичний сезон

Туризм 3831
В Рахнівці зберігся палац родини Корф, який включений до туристичних маршрутів Дунаєвецької ОТГ
В Рахнівці зберігся палац родини Корф, який включений до туристичних маршрутів Дунаєвецької ОТГ. Фото: автора

Через обмеження, пов’язані з карантином, це відбувається онлайн.

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада вдруге відкриває туристичний сезон. Цього року через обмеження, пов’язані з карантином, це відбувається онлайн.

Торік, нагадаємо, Дунаєвецькою ОТГ було вперше відкрито туристичний сезон та презентовано чотири маршрути для туристичних подорожей: один - містом Дунаївці «Маленьке місто з великою душею» та три – сільською місцевістю - Голозубинці-Сокілець «Повернення до витоків», до села Миньківці «На межі епох» та Рахнівка-Кривчик «20 кілометрів витривалості, вражень та драйву».

Як розповіла сайту «Є» Алла Бец, начальник управління культури, туризму на інформації Дунаєвецької міської ради, цьогоріч до вже існуючих туристичних маршрутів доєднали ще два нових. Один з них - це «Околиці старого міста» (Дунаївці – Січинці – Чаньків - Дунаївці). А також «Дунаївці – Маліївці», розроблений спільно із Дунаєвецькою селищною громадою, на території якої розташовані маліївецькі палац та водопаспад. До відкриття туристичного сезону уже випустили новий путівник по цьому маршруту та презентаційні матеріали по громаді.

Новий туристичний маршрут, який презентують цього року, - «Дунаївці – Маліївці»

До відкриття туристичного сезону також виготовили два інформаційних банери, які демонструють рекреаційні можливості громади.

«Серед новинок – спеціальні щити з нанесеними на них об’єктами та QR-кодами, які може зчитати кожен, хто хоче дізнатися про них більше. Вони будуть встановлені на двох в’їздах в місто, а також в центрі біля міської ради. Тут відображені п’ять найпопулярніших об’єктів міста, які внесені в маршрут «Маленьке місто з великою душею» і яким уже присвоєні QR-коди. Це лютеранська кірха, мурований костел, палац Красінських, монастир капуцинів та палац Завойка», - розповідає Алла Бец.

До відкриття туристичного сезону в громаді також створили туристичний сайт «Дунаєвеччина туристична», де є уся інформація як про туристичні принади ОТГ, так і про маршрути.

«Аналізуючи ту ситуацію з туризмом, яка нині є в Україні, і порівнюючи з тими об’єктами, які ми рекламували минулого року, то в людей справді є велика зацікавленість і маршрути користуються популярністю. До того ж, зараз той час, коли є проблеми з виїздом туристів за межі України, тому ми маємо використати його з користю для розвитку внутрішнього туризм», - каже Алла Бец.

У місті встановили спеціальні щити з нанесеними на них об’єктами та QR-кодами.

Дунаївці розташовані на транспортній магістраці, тож, кажуть в громаді, популяризувати туристичну привабливість міста дуже важливо.

«Наразі ми працюємо над тим, аби створити кластер власників садиб для розвитку Зеленого туризму, також кластер власників готельного бізнесу. Уже підписали угоду про співпрацю з іншими туристичними містами, аби дорогою, скажімо до Кам’янця-Подільського, Меджибожа чи Хотина турист хоча б на кілька годин або ще краще на день затримався в Дунаївцях. Звісно, розвиток туристичної галузі – це справа не одного року. Портібно працювати над сферою відпочинку, готельного бізнесу, доводити до ладу ті об’єкти, які ми, власне, рекламуємо. Але ми маємо гарний початок. І кількість людей, які хочуть відвідати ті туристичні родзинки нашої громади, які ми показали, які рекламуємо, постійно зростає», - каже Алла Бец.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую