ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Водоспади, палаци та підземелля: на Дунаєвеччині відкриють турсезон

Туризм 6671
Серед туристичних принад Дунаєвеччини - і водоспад Бурбун
Серед туристичних принад Дунаєвеччини - і водоспад Бурбун. Фото: з архіву

Офіційна презентація відбудеться 3 та 4 травня.

Завтра, 3 травня, на Дунаєвеччині стартує туристичний сезон. Офіційне відкриття та масштабну презентацію туристичних «родзинок» громади організовують вперше. Розраховане дійство на два дні.

«Ми розглядаємо нашу громаду як туристично привабливу територію, адже маємо багато історичних та природних пам’яток, які варто показати туристам. Тому зараз активно співпрацюємо в цьому напрямку з туроператорами. Хочемо перетворити Дунаєвеччину на своєрідний туристичний майданчик на шляху до Кам’янця-Подільского, залучити край до туристичних маршрутів. Наразі уже розробили таких чотири: три – мальовничими селами громади та один містом Дунаївці. Серед них є веломаршрут, і автомаршрут, і пішохідні екскурсії. Відтак запрошуємо усіх приєднатися та відкрити для себе туристичну Дунаєвеччину», - розповідає Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Тож у п’ятницю, 3 травня, в перший день відкриття туристичного сезону, будуть презентувати туристичний маршрут «На межі епох» (Дунаївці - Миньківці), «Маленьке місто з великою душею» (Дунаївці), а також офіційно відкриватимуть туристичний сезон у палаці Красінських.

Наступного дня, у суботу, 4 травня, усіх охочих запрошують приєднатися до веломаршруту «20 кілометрів витривалості, вражень та драйву» найцікавішими місцями громади від Дунаївців до Кривчика. Під час подорожі можна буде оглянути садибу Корфів в Рахнівці, побачити підземелля та алею дубів. Завітати до «робочої оселі» гончара Ігоря Шельгоріна, помилуватися горою «Грабина», зазирнути до палацу Крупецького та церкви ікони Казанської Божої Матері в Кривчику. Стартуватиме веломаршрут о 9.00 від міськради.

А о 13.00 туристів на автомобілях запрошують приєднатися до автомаршруту «Повернення до витоків». Під час подорожі можна буде оглянути старий млин та маєток Скібневських в Голозубинцях, водопад «Бурбун» в селі Лисець, а кінцевою зупинкою стане мальовничий Сокілець з його цілющими джерелами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую