ye-logo.v1.2

Бакота, чаплі та аквабайки: творці «Орла і Решки» продовжили мандри Хмельниччиною

Туризм 8139
Справжню емоційну насолоду викликала в знімальної групи таки Бакота
Справжню емоційну насолоду викликала в знімальної групи таки Бакота. Фото: скрін з відео

Днями вийшов другий випуск тревел-проекту «Вдома краще 3».

Знімальна група тревел-проекту «Вдома краще» від творців «Орла та решки» продовжили відкривати для себе та глядачів туристичний потенціал Хмельниччини. Як ми вже писали раніше, третій сезон тревел-проекту «Вдома краще 3» по замках України ведучий Євгени Синельников розпочав саме з нашої області. Він встиг відвідати Меджибіж, Кам’янець та подивитися довкола чимало цікавих місць – Кармалюкове крісло, Маліївецький водоспад, познайомитися з чоловіком, який виготовляє бандури.

На цьому мандри Жені Синельникова Хмельниччиною не скінчилися. У другій частині передачі, яка вийшла днями, він подався дивитися на красоти Дністра.

Оскільки велосипедисти-мандрівники, яких ведучий зустрів у Кам’янці-Подільському, порадили йому подивитися Бакоту, то знімальна група вирушила саме туди. Насолоджуватися краєвидами вирушили катером, щоб зрозуміти, за що каньйон Дністра визнаний одним з природних чудес України.

«Дика природа, відсутність людей та дивовижні краєвиди – це справді чудово», - зробив висновок Женя Синельников. Мандруючи Дністром він почув історію будівництва невеличкої каплички на високому березі з боку Чернівеччини. Виявилося, на цій скелі у безлюдному місці звів капличку чоловік, який виносив сюди по камінчику та дощечці матеріали і будував її самотужки.

Але справжню емоційну насолоду викликала в знімальної групи таки Бакота - з розповідями про затоплені села під час будівництва Дністровської ГЕС та залишками скельного монастиря літописного міста, до якого Синельникову довелося підніматися з підніжжя берега пішки досить довго.

Саме тут Женя зустрів травників, які вважають Бакоту місцем великої енергетичної сили. А ще зробив селфі на скелях, попереджаючи, що, фотографуючись на скелястих берегах, варто бути обережним.

Далі шлях знімальної групи проліг до ще однієї чудової місцини, щоправда, засекреченої – це одне з найбільших поселень сірих чапель та нирків в Європі. Сюди намагаються не запрошувати людей, щоб їх не тривожити.

Ну не минулося у випуску тревел-шоу і без дністровських розваг: Синельников спробував навчитися вправлятися з аквабайком та познайомився з дністровською командою зі спортивних гонок на воді. Після сотні падінь у дністровські води він таки справився.

А далі вирушив до Хотина на Чернівеччині та у печери на Тернопільщині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую