ye-logo.v1.2

Січневий локдаун: яким фортецям і палацам Хмельниччини дозволили приймати туристів

Туризм 3583
У період локдауну заборонені масові заходи та відвідування закладів культури. Проте, подекуди роботу дозволили
У період локдауну заборонені масові заходи та відвідування закладів культури. Проте, подекуди роботу дозволили. Фото: з архіву

Під заборону не потрапила діяльність трьох об’єктів.

Уже з 8 січня в Україні запроваджують локдаун – так звані «зимові канікули заради безпеки», які триватимуть до 25 січня. На цей період уряд запровадив низку заборон, які мають сприяти зменшенню поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, заборонені масові заходи та відвідування закладів культури.

Утім, не потрапила у цей період під заборону робота історико-культурних заповідників: цим установам дозволили приймати відвідувачів з певними обмеженнями. Про це учора, 5 січня, під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації, повідомила Інна Михайлова, директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

«Як йдеться в урядовій постанові, в рамках карантину зимових свят заборонено приймати відвідувачів закладами культури та проведення масових заходів, однак робота історико-культурних заповідників дозволена. Відповідно, тих три історико-культурні заповідники, які розташовані на території Хмельниччини, у цей період працюватимуть. Це Національний історико-культурний заповідник «Кам’янець», Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» та Державний історико-культурний заповідник «Самчики», - зазначила Інна Михайлова.

Ці заклади можуть працювати в період локдауну з 8 по 24 січня, дотримуючись норм карантину. Відвідувачі мають бути в захисних масках, не більше, ніж 20 людей одночасно та з дотриманням відстані між відвідувачами не менше півтора метра.

Зважаючи на територію, яку мають ці заповідники, такі вимоги забезпечити непроблематично, каже Інна Михайлова.

Читайте також: Два найдревніші міста Хмельниччини відзначатимуть ювілеї

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую