ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Хмельницького самовисуванця спіймали на кнопкодавстві

Політика 2579
Спіймався.
Спіймався.. Фото: chesno.org

Рух "Чесно" зафіксував зафіксував факт неперсонального голосування з боку депутата-самовисуванців, який увійшов до фракції Партії регіонів.

Олександр Герега (обраний у виборчому окрузі №192, Хмельницька область) проголосував замість Ігора Маркова (обраний у виборчому окрузі 133, Одеська область).

Як інформує "Чесно", порушення відбулося під час голосування за зняття з Миколи Азарова депутатських повноважень у зв’язку з його призначенням Прем’єр-міністром України.

У такий спосіб новообрані депутати порушують Конституцію України, нещодавно ухвалений закон про внесення змін до Регламенту ВРУ (проект закону підготовлений регіоналом Володимиром Макеєнком) та обіцянку голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова щодо вирішення проблеми неперсонального голосування у новому парламенті.

До речі, упродовж першого тижня роботи парламенту рух ЧЕСНО вже зафіксував щонайменше 7 фактів неперсонального голосування представників від Партії регіонів, зокрема – Юрія Воропаєва (проголосував замість Віталія Калюжного), Володимира Малишева (проголосував замість Євгенія Гєллєра), Станіслава Мельника (проголосував замість Дениса Омельяновича), Сергія Горохова (проголосував замість Таріела Васадзе) та Миколи Дмитрука (проголосував замість Володимира Мисика). 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую